بازیابی کلمه عبور؟
 
  لیست اخبار

برگزاری دوره آموزشی تفکر سیستمی در شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران

1394/10/01    
برگزاری دوره آموزشی تفکر سیستمی در شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران

شرکت آرمان اندیشان ویرا با افتخار، دوره آموزشی تفکر سیستمی را با حضور بیش از 20 نفر از مدیران ارشد و کارشناسان شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران و در محل این شرکت برگزار نمود. یکی از اصلی­ترین نیازهای جوامع و سازمان­ها، توجه افراد به نقش کلیدی اقدامات و تصمیمات ایشان در بُعد شخصی و اجتماعی به عنوان یک بخش کوچک از جامعه یا سازمان می­باشد. تجربۀ تلاش­های صورت گرفته در سازمان­های مختلف با هدف توسعۀ توانمندی‌ نیروی انسانی، نشان داده است که یکی از مفاهیم مورد نیاز در بسیاری از جوامع و سازمان­ها، مخصوصاً در کشورهای کمتر توسعه یافته، توجه ویژه به استقرار و پیاده­سازی مفاهیم تفکر سیستمی است که دوره برگزار شده نیز در همین راستا است. این دوره شامل رئوس مختلفی در زمینه درک مفاهیم تفکر سیستمی از ­جمله نگرش سیستمی، چیستی سیستم و محیط پیرامونی، سطوح سیستم­ها، پایداری و رشد سیستم­ها و کاربردهای تفکر سیستمی در کار گروهی، حل مسئله  و تحول سازمانی می­باشد.

شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران که از زیرمجموعه­های گروه صنعتی گلرنگ می­باشد در سال ۱۳۸۲ تاسیس و در مرداد ماه سال ۱۳۸۸ با هدف تولید، واردات و صادرات انواع مواد غذایی و ماشین آلات و تکنولوژی های وابسته به بهره برداری رسید. ظرفیت تولید و بسته‌بندی روغن خوراکی مایع به مقدار ۳۶ هزارتن در سال، کنسرو زیتون ۴ هزار تن و تولید ۵۰۰ تن انواع سرکه در سال از جمله توانمندی‌های این کارخانه است.

در طراحی این دوره توسط کارشناسان واحد آموزش شرکت آرمان اندیشان ویرا، سعی شده تا حد امکان از درگیر کردن فراگیران با حجم وسیع مطالب تئوری خودداری گردد و موضوعات آموزشی با بهره­گیری از ابزارهای یادگیری عملی به ایشان آموزش  داده شود.   

 
صفحه اخبار
     
Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.