بازیابی کلمه عبور؟
 
  دوره آموزشي كار تيمي دانلود بروشور محصول

امروزه نقش کار تیمی در سازمان­های پیشرفته بر کسی پوشیده نیست، زیرا که تخصصی شدن بسیاری از فعالیت­ها و ماهیت میان رشته­ای اغلب فرآیندهای پیچیدۀ سازمانی، استفاده از تیم­های چند تخصصی در سازمان را ضروری ساخته است. انجام کارهای شخصی و سازمانی در قالب تیم در نگاه اول ساده به نظر می­رسد، ولی در عمل، تیم­های کاری چالش­های گوناگونی را پیش روی خود دارند که آگاهی از آنها می­تواند کمک شایانی به پیشبرد اهداف تعیین شده و رفع چالش­های احتمالی در تیم­ها گردد.

وظیفه هر عضو از تیم این است كه سهم وظیفه‌ای خود را به نحو احسن انجام دهد و تیم را برای رسیدن به اهداف نهایی خود به پیش برد. بر همین اساس آشنایی هر یک از اعضای تیم با وظیفۀ خودش و ارتباطی که با سایر اعضاء خواهد داشت بسیار مهم بوده و دستیابی به آن نیاز به آموزش، هماهنگی و نگاه سیستمی دارد.

ارتقاء فرهنگ و روحیۀ كار تیمی آنقدر اهمیت دارد كه دانشمندان علم مدیریت، آن را لازمه دست یافتن به قابلیت‌های محوری پایدار (مزیت رقابتی پایدار) در فضای رقابتی دنیای امروز می‌دانند. نقطه آغازین این حرکت، آموزش و تقویت درک کارکنان از اصول كار تیمی در سازمان است.
برای کسب اطلاعات بیشتر، بروشور دوره را دانلود نموده و یا با شماره تلفن 22636128-021 تماس حاصل فرمائیددانلود بروشور محصول

Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.