بازیابی کلمه عبور؟
 
  دوره آموزش اصول و سبك هاي رهبري دانلود بروشور محصول

براي افزايش كارآيي مي توان چند كار كرد؛ مي توان بر شدت كار و كوشش افزود و ميزان عشق و وابستگي به رشد و موفقيت را افزايش داد. اما كار ديگري هم مي توان كرد؛ سعي كنيم سطح رهبري خود را ارتقاء دهیم.

رهبری یعنی توانایی بسیج زنان و مردان، برای تحقق هدفی مشترک و برخورداری از شخصیتی که اعتماد آنها را برانگیزد. توان رهبري هميشه سطح كارآيي سازماني و فردي را معلوم مي كند. اگر توان رهبري زياد باشد کارایی سازمان بالا می رود و گرنه دست و پاي سازمان بسته مي شود. به همين خاطر است که سازمان ها در دوران بحران و گرفتاري به طور طبيعي دنبال رهبر جديد مي گردند.

بسیاری از افراد، قدر و ارزش رهبري را نمي دانند. به نظر آنها  رهبري، مخصوص يك عدة انگشت شمار است كه در رأس شركت ها و بنگاه ها مي نشينند. اين عده نمي دانند در اثر نياموختنِ چم و خم رهبري، چه فرصت هايي را از دست مي‌ هند. هر يك از ما در برهه اي از زندگي در جايگاه رهبري قرار مي گيريم و يك وقت متوجه مي شويم هيچ كس از ما پيروي نمي كند. آن وقت تازه متوجه مي شويم بايد راه و رسم رهبري را ياد بگيريم و آن زمان فرآيند رهبري آغاز مي‌شود. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر، بروشور دوره را دانلود نموده و یا با شماره تلفن 22636128-021 تماس حاصل فرمائیددانلود بروشور محصول

Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.