بازیابی کلمه عبور؟
 
  دوره آموزشي تصميم گيري دانلود بروشور محصول

تصميم گيري موضوعي است که جزء لاينفک زندگي انسان بوده و روزي نيست که با آن سر و کار نداشته باشیم. انسان در طول زندگي ناچار است در برابر "عمل هايي" كه در آنها دخالت داشته و يا نداشته است ولي به جهاتي به او مربوط مي شود، "عكس‌ العمل هايي" نشان دهد و تصميم بگيرد؛ اما اين واكنش ها چيست؟

زماني آدمي در مقابل پيشامدها و واكنش ها به فكر فرو مي رود، گاهي متعجب است و حيران، گاهي خروشان در گفتار و زماني ساكت و سردرگريبان. اما هرگز نمي تواند بر آنچه كه در پیرامونش مي گذرد، بي اعتنا باشد و واكنشي نشان ندهد. حتی همين بي ‌اعتنايي نسبت به پديده هاي محيط، خود يك عكس العمل و تصميم‌ گيري به حساب مي آيد.

مهارت تصمیم گیری و شیوه های آن، پایه و اساس بیشتر جنبه های مدیریت را تشکیل می دهد. گرفتن تصمیم مناسب، هنر پیچیده ای است که مستلزم بکارگیری دامنه وسیعی از مهارت های فردی و ارتباطی است. مهارت های مزبور شامل حقیقت یابی، منطقی اندیشیدن، خلاقیت، تحلیل گری، حساسیت نسبت به دیگران و اعتماد به نفس است. همچنین، پیش نیاز تصمیم گیری درست، آگاهی کامل از انواع شیوه ها و فرآیندهای آن است. این دوره، کمک تان می کند تا با ارتقای کیفی تصمیماتی که می گیرید، مدیر کارآمدتری باشید.
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر، بروشور دوره را دانلود نموده و یا با شماره تلفن 22636128-021 تماس حاصل فرمائید

 
دانلود بروشور محصول

Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.