بازیابی کلمه عبور؟
 
  مجموعه کارگاه های آموشی تکنیک های فروش دانلود بروشور محصول

امروزه افزایش آگاهی و انتظارات مشتریان از یک سو و رقابتی شدن فضای کسب و کار از سوی دیگر، ضرورت توجه و تمرکز بیش از پیش روی درک نیازهای مشتریان و برآورده سازی مناسب آنها را در هر شرکتی نمایان ساخته است.

شرکت­ها و کسب و کارهای کوچک و چابک، با ابزارها و روش­های نوین در عرصه­های مختلف، به سرعت جای شرکت­های بزرگ و با سابقه را گرفته و سهم خود را از بازارهای خدمات و کالاها گسترش می­دهند. امکان رشد و توسعه فعالیت­ها با روش­های پیشین تقریباً وجود ندارد و فعالیت­های اقتصادی می­بایست با حجم گسترده تغییرات محیطی هماهنگ شده و به طور مداوم بروز رسانی شوند.

در میان حجم تحولات گسترده­ای که فعالیت­های اقتصادی به خود گرفته­اند، مفاهیم و ادبیات جدیدی در عرصه مشتری و مشتری مداری شکل گرفته و بر این نکته اساسی تاکید دارد که عملیات فروش موفق بدون ایجاد یک فرهنگ سازمانی که توجه به خواسته­های مشتری را در عمل (و نه در شعار!) اصلی­ترین وظیفه و ماموریت کلیه کارکنان سازمان بداند، امکان پذیر نیست.

هدف از طراحی مجموعه کارگاه­های آموزشی تکنیک­های فروش، ارائه مجموعه­ای از روش­های کاربردی جهت آشنایی فراگیران با اصول مشتری مداری (شناسایی نیازهای مشتریان و برآورده سازی آنها) از مرحله مذاکرات اولیه تا تامین رضایت­مندی مشتریان از کالا و یا خدمات دریافتی می­باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفاً بروشور دوره را دانلود نموده و یا با شماره تلفن 22636128-021 تماس حاصل فرمائید.

 
دانلود بروشور محصول

Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.