بازیابی کلمه عبور؟
 
  سيستم اطلاعاتي مديريت جلسات آرمانديس دانلود بروشور محصول

به طور معمول كساني كه زمان ‌هاي خويش را در جلسه‌ هاي مختلف صرف مي‌كنند، مي‌گويند كه تعداد جلسه‌ها زياد است، ادارة جلسه‌ به صورت نامناسبي صورت مي‌گيرد، اجرای مصوبات جلسات پیگیری نمی شوند و همچنين زمان جلسات‌ خيلي طولاني مي‌شود.

بر اساس آمار، به طور متوسط، هر مديري در هفته 10 ساعت از وقت خود را در جلسه می‌گذراند و 90 درصد مديران مي‌گويند كه نيمي از وقت اين جلسه‌ها، ضايع مي‌شود.یعنی هر مدیری  5 ساعت در هفته و  240 ساعت در سال از وقت ارزشمند خود را از دست می دهد. بنابراين اداره جلسه يكي از شاخص‌ترين و پر‌چالش‌ترين وظايف هر مدير است.

نرم افزار مدیریت جلسات آرماندیس با هدف بهینه سازی نظام مدیریت جلسات سازمان ها در واحد فناوری اطلاعات شرکت آرمان اندیشان ویرا طراحی و تولید شده است. در این نرم افزار،بخش های مختلفی طراحی شده اند که کلیه فعالیت ها و فرآیندهای مدیریت جلسات از طریق آنها به انجام می رسد. این بروشور به منظور معرفی قابلیت های این نرم افزار تهیه شده است. ماژول های نرم افزار مدیریت جلسات آرماندیس عبارتند از:

·         ماژول فعالیت های قبل از جلسه

·         ماژول فعالیت های حین جلسه

·         ماژول فعالیت های پس از جلسه

·         ماژول موضوعات پیشنهادی

·         ماژول برنامه  جلسات

·         ماژول گزارشات

·         ماژول اطلاعات پایه

·         مدیریت سیستم

·         راهنمای نرم افزار

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت بروشور و اطلاعات تکمیلی این نرم افزار با واحد فروش شرکت آرمان اندیشان ویرا از طریق شماره تلفن 22636128-021 تماس حاصل فرمائیددانلود بروشور محصول

Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.