بازیابی کلمه عبور؟
 
  مطالب آموزشی مديريت فردي

پنج فرمان ساده که شما رو عاشق کارتون می کنه

تهیه و تنظیم : تام گيمبل - برگردان: محمدرضا دربندي

اغلب مردم ترجیح می‌دهند در طول روزهای کاری خودشان را مشغول نگهدارند زیرا زمان سریع‌تر سپری می‌شود و زودتر به ایام دوست داشتنی آخر هفته می‌رسند. حتی اگر اغراق نباشد می توان گفت که مردم روزهای کاری پایان هفته را بیش از روزهای کاری ابتدای هفته دوست دارند زیرا می دانند که با گذشت آنها تعطیلات آخر هفته انتظارشان را می کشد!

همه‌ی مردم جامعه دوست دارند روزهای هفته را سریع‌تر سپری کنند تا آخر هفته‌ی خوبی داشته باشند زیرا از نظر روانی به استراحت نیاز دارند تا خود را برای هفته کاری بعد امده سازند! درصورتی‌که اگر کارشان را دوست داشته باشند نه تنها در طول هفته احساس بهتری خواهند داشت بلکه برای رسیدن هفته‌ی کاری جدید دچار استرس نیز نخواهند شد. در ادامه‌ به بررسی راه‌هایی می‌پردازیم که احتمالاً می تواند احساس رضایت شغلی را افزایش می‌دهند.
اگر این موارد در شما نیز وجود دارد و یا کسانی را می شناسید که دچار این خستگی کاری هستند، راهکاری های پیشنهادی آقای تام گیمبل خالی از لطف نخواهد بود. مقاله پیوست برگردانی است یک مقاله کوتاه از آقای تام گیمبل که متخصص مدیریت و رفتار و فرهنگ سازمانی است و ما دانلود و مطالعه آن را به شما پیشنهاد می دهیم.

حجم فایل:1.07 MB تعداد صفحات:5
 
Copyright 2010 © Arman Andishan Vira Co. | All Rights Reserved.